Kaip pranešioti naujus batus

Kaip pranešioti naujus batus?

Posted on Posted inTipps

Rate this post

Pavasario proga tikriausiai daugelyje garderobų pasirodė kaip tik nauji batai. Elegantiški aukštakulniai, odiniai oksfordai, sportiniai sneakeriai ir inkariukai – nepriklausomai nuo to, kokį modelį pasirinkai ir kaip gerai pritaikei jų išmerą, gali pasirodyti, kad avalynė trina arba spaudžia pėdą. Ką daryti tokioje situacijoje? Patariame, kaip pranešioti naujus batus!

Kada turi pranešioti savo batus

Naujai nupirkta avalynė paprastai yra didelio džiaugsmo priežastimi. Tačiau, išrinktas iš daug įvairiausių batų porų modelis gali taip pat būti spaudimo, trynimo ar pėdų skausmo kaltininkas. Net jeigu gerai pritaikei naujo įsigijimo išmerą, gali pasirodyti, kad batai ne iki galo tinka tavo pėdos formai. Ramiai! Dažniausiai tai kelių dienų vaikščiojimo arba tinkamos priežiūrios klausimas. Kada reikia pranešioti naujus batus? Kai nors mažiausiu lygiu avalynė tryna tau pėdas – trina nešiojant, yra stipriai pritaikyta prie pėdos, dėl ko ją spaudžia, yra pūlinių atsiradimo priežastimi, itt. Apie tai, kad batus galima pranešioti verta prisiminti jau pirkimo etape. Jeigu galvoji apie tai, ar duota išmera bus tau gera, atsižvelk į įvairius veiksnius. Trumpas pasimatavimas parduotuvėje gali pasirodyti napatikimas. Todėl apsvarstyk, ar tavo pėdos yra linkusios puti (tai yra dažna, ypač vasara, kai vyrauja aukštos oro temperatūros). Jei taip, tai gali pasirinkti batus puse išmeros didesnius. Tačiau yra sudėtinga pirkti net truputį didesnius aukštakulnius, balerinas ar batelius – kadangi tokios avalynės atveju svarbiausia yra tobulas pritaikymas.

Kaip pranešioti naujus batus

Kaip pranešioti naujus batus?

Jeigu nauji batai jau surado savo vietą tavo garderobe, verta prieš pirmą jų avėjimą išėjus, pavaikščioti juose name. Nėra jokių kliūčių, kad judėtum naujai nupirktuose batuose tarp kambarių, tikrinant, ar mums tikrai yra juose patogu. Vaikščiojimas batuose net kelis kartus per dieną dar prieš pirmą išėjimą į lauką, tai geriausias būdas juos pranešioti natūraliai!

Vis dėlto, gali pasirodyti, kad vaikščiojimas naujuose batuose namuose neatnešė laukiamų rezultatų. Jeigu nepaisant „pravaikščiojimo“ batai ir toliau trina mūsų pėdas, o jų nešiojimas yra diskomforto priežastimi, tai laikais išimti sunkią artileriją.

  • Odiniams batams gali pritaikyti specialų mikštiklį, kuris natūraliai pranešios aulus. Tokias specifikas siūlo šiandien keli ženklai gaminantys batų priežiūros priemones. Tačiau, įsitikink, ar tavo batai dėl to nenukentės. Gali, pavyzdžiui, konsultuotis su batsiuviu arba paklausti dėl priemonės poveikio tam tikram odos tipui batų parduotuvės personalo.
  • Beveik kiekvieno tipo batų pranešiojimui puikiai tinka mediniai kurpaliai. Tačiau, jie turi įtakos batų ilgio pranešiojimui. Jeigu reikia pranešioti batus į plotį, tai gali juos įkimšti nakčiai suviniotais laikraščiais.

Pirmas išėjimas iš namų

Po batų pranešiojimo namų tyloje pagaliau ateis laikas jiems išbandyti teritorijoje. Ruošiesi pirmam pasivaikščiojimui? O gal ruošiesi avėti naujus aukštakulnius vestuvėse ar kitoje oficialioje šventėje? Tokiu atveju, būtinai pasiims su savimi kelis būtinus dalykus. Prie batų, kurie lengvai spaudžia be abejo verta vilkėti minkštas, geriausiai medvilnines kojines. Į rankinę nepakenks įmesti kelis pleistrus nuo puslių ar nutrynimų, kurie nepaisant visko gali atsirasti. Jeigu turi tokią galimybę, tai pasiimk su savimi atsarginę, patogią batų porą.

Naujų batų pranešiojimas tai pagal taisykles paprastas dalykas. jeigu vis dėlto nepaisant daug bandymų, tavo naujai nusipirkta avalynė stipriai spaudžia, geriau atsisakyti jos avejimo. Pėdų sveikata ir komfortas yra auksčiau visko!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.