Kiek batų porų turi turėti

Kiek batų porų turi turėti?

Rate this post

Greitos, tinklinės mados eroje dauguma moterų yra nuolanki pirkti daugiau nei reikia. Nauji batai tai tikriausiai geriausias vaistas nuo depresijos, bet taip pat geriausias prizas už gerai padarytą užduotį ar motyvacija jai pradėti. Svarstai, kiek batų porų turi turėti tavo spinta, kad galėtum kurti stilizacijas kiekvienai progai? Štai mažas paraštukas! Statome avalynės, kupsulinį garderobą!

Kas yra kapsulinis garderobas?

Šis terminas yra būdingas minimalistinėms spintoms, kuriuose randasi nesenstantys drabužių fasonai. Paprastai jie pasižymi aukšta pagaminimo kokybe bei spalvų, raštų ir fasonų universalumu. Dėka to, su vos kelių drabužių vienetų pagalba galime kurti originalius, visada sukomponuotus įvaizdžius įvairioms progoms. Kapsuliniai garderobai džiaugiasi vis didesniu populiarumu. Priežastis? Tikriausiai kiekviena iš mūsų ne kartą nusivylė silpna originalių batų, pirktų tinklinėje parduotuvėje, kokybe , ar pažvelgė su paniekinimu į daiktus, kuriuos pirko praejusiam sezonui. Sezoniškumas yra neatjungiamu šiandieninės mados elementu, tačiau visai neturime kreipti į jį dėmėsį, ypač jei turime individualų, ryškų stilių. Tai būtent jis saugosi geriausiai kiekvienoje situacijoje. Turimų drabužių kiekio ribojimas iki tų, kurie tinka prie visko, gali liesti taip pat mūsų spintą su batais. Taigi, kiek batų porų turi turėti?

  • Vieni oficialioms progoms

Batai ant nerealiai aukštų kulnų užvaldė visų moterų spintas, kurios mėgsta elegantišką stilių. Sąrašuose must have atsiranda klasikiniai, juodi ir rusvi aukštakulniai, kurie niekada neišeis iš mados. Verta, vis dėlto, atsižvelgti į savo paties reikalavimus. Ant aukštų kulnų jautiesi neužtikrintai? Aukštakulnius avi kartą nuo ilgo laiko? O gal iš vis tau nepasitaiko progų, kurioms turi avėti nepatogius batus? Jei nors vienas teiginys liečia tave, turime gerą žinią! Tavo spintoje užteks viena elegantiškų batų pora, tačiau prisimink, kad elegantiški nelygu aukštiems! Net svarbios šventės metu daug geriau prezentuosies vidutinio aukščio kulno batuose, kuriuose jautiesi užtikrintai, nei dešimtcentimetriniuose aukštakulniuose, ant kurių šlubuoji.

Kokie turi būti? Pagaminti iš naturalių medžiagų su naturaliu įdėklu, kuri netrina ir nespaudžia, stabilūs, pritaikyti prie pėdos formos.

Su kuo nešioti? Su kostiumu, pieštukine ir plačia suknele, su skirtingo tipo sijonais.

  • Plokščiapadžiai kiekvienai dienai

Jeigu tavęs neįpareigoja griežti dresscodo reikalavimai tai tavo spintoje tikrai turi atsirasti plokšti batai kiekvienai dienai. Tai, kokius išrinksi, priklauso tik nuo tavęs. Jeigu tau nepatinka Converse‘ai, gal susigundysi Vansais? Gal visai nereikalauji inkariukų, užtat noriai pasirinksi balerinos batelius ar oksfordus. Viena yra žinoma – kasdieniniai batai turi visų pirma būti patogūs!

Kokie turi būti? Komfortiški, sukonturuoti, tarnaujantys pėdos sveikatai, pritaikyti prie tavo stiliaus, universalūs.

Su kuo nešioti? Su džinsais, leginsais, kasdieninėmis suknelėmis ir sijonais.

  • Sportniai įvairaus tipo aktyvumui

Sportuoji sporto salėje? Bėgioji? Važinėji dviračiu? Jeigu priklausai aktyviai gyvenančių grupėj, tai būtinai tavo spintoje yra sportiniai batai. Ramiai – užteks viena, tikrai gerai tinkanti pora. Nuspręsk dėl jos pirkimo besiremiant tuo, kokia aktyvumo formą renkesi. Gali taip pat investuoti į universalius treningo batus. Tokie teniso batai ar sneakeriai pravers ne tik treningo metu, bet taip pat tada, kad norėsi pasijausti nepaprastai patogiai!

Kokie turi būti? Pritaikyti prie aktyvumo tipo, pralaidus, gerai suamortizuoti, patogūs.

Su kuo nešioti? Su sportine apranga, kostiumu, o taip pat su šortais ar džinsais.

  • Vasariniai ir pralaidūs

Ant kiek sezoniškumas sezoniškos mados kontekste neturi tavęs liesti, ant tiek besikeičiančių atmosferinių sąlygų atžvilgiu turi milžinišką reikšmę. Tikriausiai, nei viena iš mūsų neįsivaizduoja vasaros sezono be batų, kurie leis išlaikyti optimalią batų temperatūrą, o tuo pačiu metu papildys vasariškas stilizacijas. Pati nuspręsk, ar nori espadrilių, basučių ar šlepečių.

Kokie turi būti? Pralaidus, komfortiški, pagaminti iš malonių odai medžiagų, lengvi.

Su kuo nešioti? Su pustomis suknelėmis, sijonais, įvairaus tipo šortais, marškinėliais ir topais.

  • Šilti, atsparūs žieminiai batai

Kitame ašigalije randasi batai žiemai, kurie turi užtikrinti, visu pirmą, atsparumą dregmėi, apsaugą prieš šaltį bei vaikščiojimo komfortą. Tavo spintoje gali pasitikrinti ilgaauliai, aulinukai ar traperiai, priklausomai nuo to, koks yra tavo gyvenimo būdas. Tačiau, nepriklausomai nuo kirpimo, jie turi būti pritaikyti prie paviršiaus ir atmosferinių sąlygų vyraujančių antroje metų pusėje.

Kupsulinio garderobo kurimas gali būti nepaprastu iššūkiu, ypač toms iš mūsų, kurios dievina apsipirkimus. Tačiau, dėka tokio priejimo galima kartui ir visam laikui atsikratyti nepakenčiamos dilemos stovėjimo prie pilnos spintos su mintimi „vėl neturiu kuo apsirengti“. Žinoma, tai neriboja mažų, apsipirkinėjimo beprotybių, kaip pasakiškai įspudingų, odinių basučių pirkimas kelionės į Italiją metu!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.