Kokie batai automobilyje

Kokie batai automobilyje?

Rate this post

Nepriklausomai nuo to, kokius batus nešioji kasdien, ar esi aukštakulnių fane, ar tai dievini patogias šlepetės, vairuojant automobilį tikrai verta statyti ant batų, kurie užtikrins tau, visu pirmą, saugumą. Kokią avalynę pasirinkti, kad vairuoti užtikrintai ir be nenorimų klaidų? Štai keli patarimai liečiantys tai, kokius batus avėti automobilyje.

Aukštakulniai, šlepetės, įspiriami batai – potencialus pavojus

Pradžioje verta atsakyti į klausimą kokių batų vengti vairuojant automobilį. Užteks bent kartą pabandyti vairuoti automobilį su aukštakulniais, kad pastebėti, kad tai nėra labiausiai komfortiškas veiksmas. Batai ant kulno gali taip pat labai naikintis pedalų minimo metu. Todėl, jei tau svarbūs mėgstami bateliai, geriau neavėk jų, kai planuoji vairuoti automobilį, arba paprastai paimk juos su savimi kaip batus pakeisti. Nelabai saugus taip pat yra įvairaus tipo batai, kurie gali lengvai nukristi mums nuo pėdų. Venkime todėl šlepečių ar įspiriamų batų, kurie nėra tinkamai pritaikyti prie mūsų pėdos išmeros ir formos. Jeigu balerinos bateliai krenta vaikščiojimo metu, tai tikriausiai vairavimo metu gali tai atnešti ne tik diskomfortą, bet, visu pirmą, pavojų mums ir kitiems eismo dalyviams.

Kokie batai automobilyje?

Jau nustatemė, kad geriausi automobiliui vairuoti bus batai, kurie tikrai gerai laikosi pėdos. Todėl puikiai pasitikrins visokiausių tipų surišami batai, pavyzdžiui sneakeriai ar oksfordai. Tačiau, kai renkamės, turime prisiminti apie kelis aspektus. Avalynė vairavimui, visų pirma, turi mums užtikrinti šimtąprocentinį situacijos kontrolės jausmą. Automobilio vairavimas tai didžiulė atsakomybė, todėl atsižvelgiant į savo saugumą bei kitų eismo dalyvių saugumą, turime turėti užtikrintumą, kad valdome situaciją, tai yra mūsų transporto priemone šimtaprocentaliai. Kad taip įvyktu mums reikia batų ant plokščių padų, kuriuos galime laisvai sulenkti vidurio pėdos vietoje. Padas turi būti elastingas ir siauras ant tiek, kad jaustumeme pedalus po pėdomis. Todėl geriausiai pasitikrins visokio tipo teniso batai, inkariukai bei sneakeriai, o taip pat surišami pusbačiai ar aulinukai.

Gerai parinkti batai automobiliui vairuoti tai saugaus, komfortiško vairavimo pagrindas. Pasirupink tuo, kad avalynė gerai laikytų pėdą ir duotų pilną pėdos judėsio laisvę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.