Air Max Day

Švenčiame Air Max Day! Gimtadieninių modelių apžvalga

Rate this post

Kovo dvidešimt šeštą sukanka 31 garsių Nike AirMax batų debiuto metinės. Batai su oro pagalvėlę turinčiu padu jau trisdešimt metų sudaro neatsiejamą gatvės mados dalį. Šia proga įmonė paruošė daugybę siurprizų, kalbama žinoma apie naujas, stebinančias AirMax interpretacijas. Pateikiame įdomiausių pasiūlymų apžvalgą!

Air Max 90 Ultra Flyknit

Šiuos išskirtinius „Infrared“ spalvos batus žino visas pasaulis. Tai vienas pirmų modelių, kurie pelnė tokį nesuvokiamai didelį populiarumą. Šiandien tai turbūt labiausiai klasikinė AirMax batų interpretacija, bet nereiškia, kad tobuliausia! Tą įrodo bent jau faktas, kad gamintojas nusprendė atgaivinti šį kultinį modelį žengdama vieną gudrų žingsnį. Gimtadienio versijai yra būdingas iš Flyknit medžiagos pagamintas aulas. Tokiu būdu tai pirmi tokio lengvumo AirMax batai!

Air Max 1 Atmos „Elephant“

Savo šventės proga Nike savo bendruomenei pasiūlė balsuoti už modelius, kurių atnaujintos versijos turėtų sugrįžti į rinką. Vienas iš didžiųjų nugalėtojų buvo būtent šie sportbačiai, sukurti 2007 metais bendradarbiaujant su japonų įmone Atmos. Dėmesį patraukia jų netipinis dizainas. Kalbama apie įdomaus turkio atspalvio ir dramblio odą primenančios medžiagos derinį. Kai kas originalių sportinių batų gerbėjams!

Air Max 1 Master

Šiuo atveju turime visų karščiausių trisdešimtmetės AirMax istorijos tendencijų junginį. Nors batai išsaugo klasikinę 1987 metų modelio formą, jų išvaizda visiškai neprimena prototipo. Jiems būdingas raudona priekinė zona ir safari raštas – abu elementas pelnė pripažinimą, kai atskirai puošė sportbačius su oro pagalvėlę turinčiu padu. Air Max 1 Master tai nepaprastai įdomus raštų ir spalvų derinys.

Nike AirVapormax

Nepritrūko ir naujos oro pagalvėlės interpretacijos! Šiuo atžvilgiu labiausiai inovatyvūs yra batai AirVapormax, kurių padas nesilaiko ant guminės formos su mažu pagalvėlei skirtu langeliu, bet ant pačios pagalvėlės! Air sistema apima visą aulo apačią. Jis pagamintas iš elastingos, bet kartu tvarios medžiagos, kas lemia ne tik puikų estetinį įspūdį, bet ir atsparumą išoriniams veiksniams! Galima rinktis iš baltos (Platinum) ir juodos (Triple Black) Vapormax versijų. Minimalistiniai, bet labai efektingi.

Air Max 1 Ultra 2.0 FlyknitMetallic

Ar trisdešimtas AirMax atsiradimo metines galime vadinti auksinėmis? Tikrai taip, jei pasižiūrėsime į metalinę klasikinių 1987 metų batų versiją! Iš lengvos Flyknit medžiagos pagamintas aulas atrodo dar geriau juodą spalvą papildžius auksiniu siūlu. Visumą pabrėžia lyg iš aukso lietas padą su aulu jungiantis elementas. Kažkas nuostabaus!

Gimtadieninė AirMax kolekcija prekyboje atsiras jau ateinantį savaitgalį. Nepražiopsok šių unikalių modelių!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.