reebok royal glide

Vyriški Reebok batai iš Royal serijos – propozicijos pavasariui

Posted on Posted inReebok

Rate this post

Orai dar ne visuose mūsų šalies vietose yra visiškai pavasariški, tačiau jau leidžia pakeisti sunkius, šildančius žieminius batus, lengvesniais ir pralaidesniais modeliais. Šioje peržiūroje pristatome kelis modelius ženklo Reebok iš serijos Royal, kuri yra pukia idėja vyriško garderobo papildymui pavasario sezonui.

Reebok Royal Complete

Modelis buvo inspiruotai batais teniso žaidėjams. Naudojimo komfortas buvo uždarytas minimalistinėje formoje. Bato aulas buvo pagamintas iš aukštos kokybės naturalios odos, kuri yra sukomplektuota su tvaria sintetine medžiaga.Tokių dirbinių naudojimas padaro, kad batai gerai prisitaiko prie pėdos ir yra patogūs. Bato viduje yra vidpadis OrthoLite, dėka kurio nereikia jaudintis dėl perteklinio prakaitavimo problemos. Vidpadis taip pat pagerina higienos bato viduje lygį. Aulas yra padėtas ant pakankamai storo pado iš atsparios trinimuisi gumos.

Reebok Royal EC Ride

Propozicija vyrams, kurie yra sportinių stilizacijų minimalistiniame leidime mylėtojais. Reebok Royal EC Ride jungia savyje nesudėtingus raštus su naudojimo komfortu, kuri gali pasirodyti būtinas šiltesnių dienų metu. Modelio aulas yra pagamintas iš pralaidaus tekstilinio tinklelio bet sintetinės medžiagios. Taip dizaineriai pasirūpino optimaliu cirkuliacijos lygiu. Patogumą garantuoja taip pat vidpadis Memory Tech bei pūtos 3D Ultralite, iš kurių buvo pagamintas išorinis padas. Su Reebok Royal EC Ride niekas neturi jaudintis dėl amortizacijos, nes sutrikimų sugerimu rupinasi vidinis padas, sukurtas iš EC pūtų, pasižyminčiomis stipriomis amortizacijos savybėmis.

Reebok Royal Slam

Batai, kurie puikiai pasitikrins ponų ieškančių patogių ir madingų kicksų atveju pavasario-vasaros sezonui. Projektantų išnauduota sintetinė medžiaga tai tvarumo ir ilgo avalynės gyvavimo garantija. Bato vidus yra išpildytas malonia prisiliesti tekstiline medžiaga, tuo pačiu duodančia pėdai komfortą, net besinauduojant batais visą dieną. Visuma yra padėta ant elastingo pado iš aukštos gumos, kuri pasižymi geru sukibimu su grindimis ir užkerta kelią paslidimams net ant drėgnaus paviršiaus.

Reebok Royal Rayen 2

Sekanti propozicija iš Royal serijos tai modelis retro stiliaus entuzjastams. Reebok Royal Rayen 2 yra inspiruoti klasikiniai batai begiojimui ir siejasi su britiško ženklo palikimu. Aule buvo panaudota sintetinė medžiaga panaši į zomšą, kas sukuria tikrai įdomų vizualinį efektą. Sportinį projekto charakterį pabrėžia kontrastiniai dryžai ant šoninio panelio bei firmos logotipas. Padas su egliuotu protektoriu sudaro elastingų pūtų EVA (vidinis padas) bei tvaraus sunkumams sintetinio dirbinio (išorinis padas) sujungimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.